Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zapach a okoliczności
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-01, 18:20   #3
nellyis
Raczkowanie
 
Avatar nellyis
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 86
Dot.: zapach a okoliczności

Witam Was!
Przy tak wielkiej różnorodności i dostępności perfum na rynku, można rzeczywiście dobierać je, tak jak ubrania, w zależności od okoliczności. Kiedyś takiej możliwości nie było i większość pachniała Currarą, część nie pachniała w ogóle, a wybrańcy losu - Chanel 5, Poison lub Opium. Teraz mamy natomiast festiwal zapachów. I dobrze!
Jeśli chodzi o mnie, to nigdy nie dobieram perfum do okoliczności, ale przy każdej okazji nałogowo używam zapachu, którym aktualnie jestem zauroczona (teraz mam takie dwa - Pure Poison i klasyczne Burberry). Najważniejsze, aby komfortowo czuć się w danym zapachu. Bo bez względu na to, jakimi perfumami się skropimy, to i tak odpowiedni dla danej okazji strój będzie miał największe znaczenie i nie przebije w tym względzie zapachu. Weźmy np. oficjalne, służbowe spotkanie - elegancka kobieta w kostiumie, nawet jeśli pachniała będzie perfumami uważanymi powszechnie za seksowne, i tak będzie sprawiać wrażenie kompetentnej. Ale gdyby ubrała lateksową mini i zafundowała sobie dekolt po pas, to nawet zapach "oficjalny" jej nie pomoże.
nellyis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując