Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-04, 14:02   #2616
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
W te 2 rozmiary mniej czy więcej też nie wierzę Ale są produkty, które naprawdę działają, tzn naprawdę poprawiają sylwetkę, podnoszą tu i ówdzie różne wiotkości, dają wrażenie bardziej jędrnego ciała i wysportowanej sylwetki, oczywiście jak ktoś ma 100 kilo nadwagi, to mu nie pomoże, ale drobne niedoskonałości dobry kosmetyk jest w stanie zniwelować.
Tak, w połączeniu z ćwiczeniami, to jak najbardziej, ale trzeba się ruszyć z fotela, a niektórym to się nie chce.

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Jestem zła na make me bio
Kończył mi się krem i chciałam wygrzebać z dna szklanego słoiczka i ten słoiczek był chropowaty na dole (jakieś niedorobione szkło) i się zacięłam w opuszek i krew tryskała, piecze i jestem wściekła
Niebezpieczny słoiczek. W USA można by podać do sądu .

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Kończę odżywkę do włosów jasnych Bioturm i muszę powiedzieć, że jest bardzo średnia. Trzeba sporo jej nałożyć by pomogła rozplątać włosy (najczęściej mieszałam z maską i dopiero efekt był ok), nie poprawia też kondycji włosów, jedynie ładnie pachnie i może delikatnie wpływa na połysk.
Od dzisiaj testy odżywki do włosów blond JMO.
Oj to szkoda, z szamponu Bioturm byłam zadowolona.
Ja natomiast kończę odżywkę Lavera Basis Sensitiv i naprawdę była to genialna odżywka. Nie użyłam ani raz oleju przed myciem na włosy, nie było potrzeby, włosy zadbane, błyszczące, nawilżone.
Często jednak spotykam się z tym że jak szampon z danej firmy dobrze działa to odżywki już nie koniecznie, tak było np. z Eco cosmetics.

Półmetek ciąży, a ja nie kupiłam jeszcze ani jednego kosmetyku dla kobiet w ciąży . Nie żebym się żaliła Raczej mnie zapachy tych kosmetyków odrzucają. Chociaż obiecuje sobie olejek Weledy do pielęgnacji piersi
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora