Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-11-04, 10:44   #644
Korlat
Rozeznanie
 
Avatar Korlat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 779
GG do Korlat
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Moglabym sie podczepic?
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?slonko mnie lapie dosyc szybk ale najpierw na czerwono, potem opalenizna ciemnieje i robi sie brazowiutka, ale malo sie opalam, bo czesto miewam podraznienia na slonce


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana? Oczy mam niebieskie i przy zrenicy mam takie kreseczki (czy taka obwodke?) zolta. Oprawe oczu mam jasna.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe? nie mam piegow


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy? Rumienie sie na czerwono a cere mam raczej taka bezowo-blada, na pewno bez odcieniu rozu


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate? Mam wlosy w odcieniu ciemny blond, w lecie robia mi sie jasniejsze pasemka i wygladam jakbym miala balejaz.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral? jasne, raczej blade rozowawe usta


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Najlepiej czuje sie w czarnym ale to chyba raczej moje upodobanie bo chyba jednak wygladam w nim dosyc blado. Bardzo dobrze czuje sie tez w brazie i glebokim bordo.

Z gory dziekuje dziewczynki Bo ja juz nie mam pojecia jakim typem jestem
Korlat jest offline Zgłoś do moderatora