Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-07, 07:36   #1932
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez keas Pokaż wiadomość
Ewusia a mozesz powiedziec jak uzywasz tego olejku?

Kinga wow 8 godzin! Kiedy ja sie tak wyspalam
Smaruje
glowke i po jakimś czasie wyczesuje




Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Właśnie obliczyłam że mój cycek wytrzymał jakieś 8h. No bo w nocy z jednego karmię zazwyczaj. No to konkretna przerwa wyszła. Wielki i twardy był.

Ewusia a wyskoczyć chociaż gdzieś gdzie byś i tak sama poszła, np na ciuchy jakieś czy do kosmetyczki?
Na zakupach byłam do kosmetyczki czy fryzjera bym chciała ale nie mam kiedy, jak TŻ wraca z pracy to już jest za późno a w weekend zazwyczaj mamy liczne plany

Ale żeby nie było że taka całkiem dzika jestem to my zawsze w weekend mamy gości albo do kogoś jedziemy więc kontakt z dorosłymi mam




Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.Wszystko nadrobilam...
kamilka strasznie mi przykro.Trzymajcie sie😘

Ja w weekend odespalam.Odciagnelam mleko i mąż 2 dni spal z malym.No i maly juz sie pogodzil z tataZ jednej strony fajnie a z 2 dzisiaj poszlam spac po 10 a po nocnym karmieniu o11.30 nie spalam az do nastepnego o 2.30.No i znow malego odglosy mnie budzaZmiana w mojej rutynie na 2 dni wystarczyla.Jak opanowalismy gazy maly budzi się jak z zegarkiem w reku. Chodzi spac ok 7-8/11.30/2.30/4.30...a potem coraz gorzej.O 5 znowu były gazy i poszedł w ruch windi.Wyszly baczki i kupka nawet.Teraz maly dosypia

W weekend mielismy gosci i maly znow dostal prezenty A ja mozliwosc rozmowy z doroslymi

Odnoszac się do tego o czym pisalyscie...Ja pomijajac baby blues i dni kiedy jestem niewyspana koszmarnie to naprawdę jestem szczęśliwa...Mam 32 lata prawie,Olek był zaplanowanym dzieckiem,wyczekanym.Mamy stabilna sytuacje życiową.Maz stara sie jak może(tyle ze ja mam mega wysokie wymagania ) Oczywiście te chwile są zmacone tęsknotą za tata,ktory zmarl po ciężkiej i dlugiej chorobie 2 lata temu.Moja najukochansza,cudowna Babcia zmarla pod koniec listopada...Bylam przy niej do konca.Czekala na Olka...ale zabrakło jej sily Ja się bardzo dyscyplinuje jesli chodzi o zle mysli.Zycie jest piekne i kruche.Ale ponarzekać i pomarudzic też potrafię
Ech,rozpisalam się

No nic,mam nadzieję ze dziś sobie z wami "pogadam"
Super że TŻ dogadal się z Malym




Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Kinga wow, ale ładnie pospal. Ciekawe kiedy moja tyle pospi

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

Kamilka zdrówka dla was.

Kasia powodzenia, żeby się okazała sensowna!

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

Zrobiłam sobie wczoraj dobrze i kupiłam nowe szpilki





Cytat:
Napisane przez niunia_leyla Pokaż wiadomość
My wczoraj pojechaliśmy do moich rodziców i cały dzień nam szybko minął.





Ja myślę żeby w smyku kupić jakiś mini garniturek bo te białe ubranka ni się nie podobają







Co do warsztatów to polecacie? U mnie raczej tego nie ma, zapisał się do grupy na fb w której zrzeszają się dziewczyny w moim mieście i spotykają w kawiarni w centrum, jedna z nich jest doradcą i zastanawiam się czy się nie wybrać do niej na szkolenie za 150 zł 2,5 godziny i ma mnie nauczyć 2 wiązań co polecacie, bo myślałam o kieszonce i kantorze, ale okazało się jeszcze że kuzynka męża też należy do tej grupy (raz w życiu ja na oczy widziałam) i zaproponowała że pożyczy mi chusty i pokaże kieszonke żebym sprawdziła czy mały będzie w ogóle chciał w chuście.






My w nocy mamy podobny rytuał ale ja chyba jestem wygodna matka bo u nas wygląda to tak że kąpiel o 19, potem karmienie a następnie tata usypia chyba że usnie przy karmieniu. Wczoraj wieczorem pierwszy raz od problemów z gazami nie chciał usnąć tzn spał ale mamrotał i się przebudzał ale chyba już dojadł bo przed 22 dostał jeść i spal do 6

ja warsztaty polecam
A jak masz możliwość sprawdzenia wcześniej czy Małemu się spodoba to fajna sprawa

U nas też jest tak że jeśli Mały nie zaśnie przy cycu to wtedy TŻ usypia inaczej ja bym całe wieczory na usypianiu spędzala




Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Haha akrobata!

Niunia ja z perspektywy czasu na takim spotkaniu chcialabym sie nauczyc kieszonki i plecaka prostego..

U nas nieciekawie kupy nadal brak ale juz maly sie meczy... jak mu pomoc?
Dzisiaj bedzie czwarty dzien bez kupy.

Nakarmilam go o polnocy a o 1:30 sie obudzil z tak przerazliwym placzem, wzielam go do siebie ale nic to nie dalo.. tz go wzial do przewiniecia i przytulenia ale maly tak wyl ze az ulal mleko z poprzedniego jedzenia..

Teaz o 6:30 powtorka z rozrywki -jeszcze nie glodny ale ryk jak nie wiem i dopiero ramiona taty pomogly i noszenie..

Bąki ida, smierdzace jak nie wiem, ale bardzo sie napina i po baku tez placze..
Biedactwo oby kupa szybko poszła

Dospalismy do 8, zmiana pieluszki i znowu jemy
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora