Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-07, 20:29   #2656
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Question Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Właśnie zależy mi na wyrownaniu kolorytu twarzy i przy okazji pielęgnacji. Jak nakładam na nawilżający krem minerały to wszytsko mi się przetluszcza po paru godzinach. Jesteś zadowolona z Couleur czy coś lepszego masz w zanadrzu?
Powiem szczerze, że jestem zadowolona, oprócz tych 2 podkładów mam jeszcze bazę matującą, puder jedwabny, puder w kamieniu i bronzer.....
Najwięcej zużywam póki co pudru w kamieniu, ale to może temu, że w tej chwili ten velvet gel jest dla mnie ciut za ciemny a na co dzień nie chce mi się bawić ze sztyftem... Albo po prostu temu, że przywykłam już do minerałów. Niemniej jednak CC polecam warto wypróbować.
Dodam, że na plantsforbeauty jest teraz -10% na CC.
__________________
Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Słuchaj jej. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?

Edytowane przez dmii
Czas edycji: 2016-03-07 o 20:30
dmii jest offline Zgłoś do moderatora