Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-07, 20:35   #2657
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, że jestem zadowolona, oprócz tych 2 podkładów mam jeszcze bazę matującą, puder jedwabny, puder w kamieniu i bronzer.....
Najwięcej zużywam póki co pudru w kamieniu, ale to może temu, że w tej chwili ten velvet gel jest dla mnie ciut za ciemny a na co dzień nie chce mi się bawić ze sztyftem... Albo po prostu temu, że przywykłam już do minerałów. Niemniej jednak CC polecam warto wypróbować.
Dodam, że na plantsforbeauty jest teraz -10% na CC.
No to polubilas się z tą marką Ja narazie mam jeden cień do powiek. Fajna pigmentacja i już rozglądam się za drugim. Mam w sumie CC dostępne od ręki w mieście. Mogę spróbować odcień ale nie dostanę pewno próbki na prztestowanje... Też mam kod rabatowy na ich stronę. Kusi mnie też ten tusz z eyelinerem w jednym. Ciekawa jestem trwałości.

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
No to polubilas się z tą marką Ja narazie mam jeden cień do powiek. Fajna pigmentacja i już rozglądam się za drugim. Mam w sumie CC dostępne od ręki w mieście. Mogę spróbować odcień ale nie dostanę pewno próbki na prztestowanje... Też mam kod rabatowy na ich stronę. Kusi mnie też ten tusz z eyelinerem w jednym. Ciekawa jestem trwałości.
Koleje pytabiebtym razem i marke Physicians Formula którą jest w Douglasie. Może ktoś miał ich tusze do rzęs?
candeline jest offline Zgłoś do moderatora