Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-09, 12:11   #4914
201611290914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 912
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Ja cały czas stosuję Skinoren wspomagająco, on rozjaśnia, wygładza, ale mnie nie leczy.

Ja chyba idę do psychiatry, żeby jakimiś tabletkami wywołać u mnie obojętność na to co się dzieje bo nie jestem w stanie dłużej już funkcjonować. Myśl, że każdego nowego dnia może mi się znowu pogorszyć i że nie mogę tego zwalczyć, że muszę iść do pracy jest przerażająca.
Nie wolisz do psychologa? Po co faszerowac się lekami. To jest dobry pomysł ogólnie. Ja się skłaniam do tego żeby tak holistycznie podejść do skóry, czyli zadbać o psychikę, zdrowie, pielęgnację.

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez minka05 Pokaż wiadomość
Odstawienie kremu na noc może być dobrym pomysłem, spróbuj. Natomiast u mnie bardziej sprawdziło się odstawienie porannej pielęgnacjiPrzecie ram tylko twarz, szyję i dekolt tonikiem i wszystko( mam tonik z Sylveco i bardzo polecam).
A na noc stosujesz kremy nadal?
201611290914 jest offline Zgłoś do moderatora