Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-11, 09:28   #3575
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez southie Pokaż wiadomość
Nie wiem czy widziałaś, że właśnie w Medeście zaczęła się promocja - za 4 zabiegi na łydki/bikini/uda itd. 800 zł. Kusi mnie
Na razie robię bikini w Salonie Marzeny Gross - mają Desire właśnie.
Chyba wykupię ten pakiet i zrobię uda i łydki

Ile płacisz u M.G? Widzę, że tradycyjne bikini 250, głębokie 350. Jeżeli to i tak Desire to pomyśl nad gabinetem Madame na Oboźnej. U nich bikini 200 a głębokie + linia stringów 250.
Przy głębokim to już spora różnica w płatności. Byłam tam raz na pachach i chciałam robić tam następne zabiegi ale przy tej promocji 800 zł/4 zabiegi opłaca się zostać w Medeście.

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
bylam w dwoch i w zadnym nie bylo lekarza...
Poważnie? Myślałam, że to standard skoro trzeba mieć uprawnienia żeby kupić taki sprzęt.

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Ufffff...
Wróciłam po 2 zabiegu na PACHY I BIKINI i 7 zabiegu na ŁYDKI.
Na łydkach miałam prawie najwyższą moc - no jedną z takich większych może - 56J.
Dałam radę z bikini i pachami, bez problemu.
Zwiększona była moc, a nawet odczuwałam mniejszy ból niż ostatnio.
Cieszę się, że to przetrwałam i jestem o krok do gładkości.
krok do gładkości! Fajnie powiedziane! No brawo za wytrwałość, mówiłam, że kolejne zabiegi są mniej bolesne, to jest pocieszające. Bikini głębokie robiłaś?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując