Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-11, 20:21   #3157
monika0185
Zakorzenienie
 
Avatar monika0185
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 257
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Byłam dzisiaj u gina. Po torbieli nie ma śladu
Będę miała robiony monitoring i badanie drożności jajowodów w dalszym etapie.
Kazał mi przyjść w 3-5 dc z pęłnym pęcherzem na usg przez brzuch.
Zobaczy jak wyglądają i jak trzeba będzie to da jakieś tabletki clo... (nie pamiętam) i co dwa dni usg jak się zachowują dalej.
Podobno jak jest jakiś ewentualny problem z pęcherzykami (mam jajniki drobnotorbielkowate) to to badanie jest bardzo pomocne.

Dziewczynki czy jak miałyście monitoring owulacji to też przez brzuch i z pełnym pęcherzem? I też od 3-5dc? Czy to jest jakieś inne badanie???

Nawet powiedział, że jak to badanie wypadnie w inny dzień niż piątek (wtedy przyjmuje) to mam zadzwonić i postara się przyjechać.

Aha odnośnie duphastonu to trzeba brać od 16 dc i on nie blokuje owulacji nawet jeżeli wypadnie od 18 dc

Dzisiaj miałam pełen pakiet: badanie ginekologiczne, cytologię, usg, usg piersi - koszt 200 zl wg cennika - a skasował mnie tylko jak za receptę 50 zł

Zaufałam mu bo pracuje również w klinice niepłodności w Krakowie i jeszcze w jakimś szpitalu uniwersyteckim - także myślę, że wie co robi



Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
monika0185 jest offline Zgłoś do moderatora