Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-11, 23:26   #3160
__malaMi__
Zadomowienie
 
Avatar __malaMi__
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 497
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
Moze akurat trafi sie jakieś super last minutechoc z drugiej strony zycze ci zebys siedziala grzecznie w kraju juz zafasolkowana
też sobie tego życzę

Cytat:
Napisane przez Lidka99 Pokaż wiadomość


Mnie też to wkurza.. Dlatego wakacje planujemy w kraju a na weekend majowy do Krakowa
wakacje w kraju mogą być ok, też takie mialam, ale ja chcę czegoś więcej

Cytat:
Napisane przez zawiechaczarny Pokaż wiadomość
My właśnie dlatego planujemy wakacje w Polsce. Ja nie chcę stać życiowo w miejscu z powodu starań. Nawet będę teraz składać i siebie w firmie cv do innego działu bo taka praca byłaby zgodna z moim wykształceniem. Nie chcę stać w miejscu i wszystkiego podporzadkowywac staraniom, bo zwariuje, zwłaszcza że nie wiadomo ile to jeszcze potrwa.
rozumiem, no ja chcę wakacji dalszych więc niestety czekam na lasta

Cytat:
Napisane przez jelonekhihi Pokaż wiadomość
Jak kobieta chce zajść w ciążę, to jest małe okienko, w które trudno się wstrzelić. Jak chce uniknąć ciąży, to raptem kilka dni jest bezpiecznych. Magia
to jest magia i to jest tak niesprawiedliwe, że aż się gotuje... ale nic nie da sie zrobić...

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość

Ej ej, ja nie zaszłam od razu!! Najpierw czekaliśmy, aż w ogóle będziemy mogli się starać, myślałam że zaczniemy wrzesień - październik a mogliśmy dopiero w grudniu. A mamy marzec, więc trochę się naczekałam [emoji6]
jesteś ostatnią osobą do której bym się "czepiała". kibicuje ci od początku, bo o twojej historii dowiedziałam się przypadkiem czytając inne wątki i naprawdę tobie zawsze kibicuje!

to nie chodzi o to, że jestem zła jak ktos zachodzi szybko. tylko no boli mnie i pewnie nie tylko mnie jak pojawia się ktoś w połowie cyklu i już sieje panikę, że 1 cykl starań i nie wyszło pewnie i wielka tragedia... to boli, boli każdą z nas, które siedzą tu miesiącami.
Tobie zawsze kibicowałam i mam nadzieję, że tym razem urodzisz bez problemu, szczęśliwie i zdrowe dziecko. i nie opuszczaj nas!

Cytat:
Napisane przez monika0185 Pokaż wiadomość
Dziewczynki czy jak miałyście monitoring owulacji to też przez brzuch i z pełnym pęcherzem? I też od 3-5dc? Czy to jest jakieś inne badanie???

Nawet powiedział, że jak to badanie wypadnie w inny dzień niż piątek (wtedy przyjmuje) to mam zadzwonić i postara się przyjechać.

Aha odnośnie duphastonu to trzeba brać od 16 dc i on nie blokuje owulacji nawet jeżeli wypadnie od 18 dc

Dzisiaj miałam pełen pakiet: badanie ginekologiczne, cytologię, usg, usg piersi - koszt 200 zl wg cennika - a skasował mnie tylko jak za receptę 50 zł

Zaufałam mu bo pracuje również w klinice niepłodności w Krakowie i jeszcze w jakimś szpitalu uniwersyteckim - także myślę, że wie co robi



Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
zawsze miałam usg przezpochwowe
__malaMi__ jest offline Zgłoś do moderatora