Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-12, 06:42   #3166
MajWija
Wtajemniczenie
 
Avatar MajWija
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2 425
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez monika0185 Pokaż wiadomość
Badanie drożności czemu? A nie wiem, chyba uznał sobie za cel abym szybko zaciążyła Ale to później, najpierw monitoring, żeby sprawdzić czy jest owulacja

Nie mam stwierdzonego pcos gdyż na to jest więcej objawów. A hormony, cukier, cholesterol mam w normie, raczej regularne cykle. Także obecnie nic więcej na to nie wskazuje Zobaczymy co na monitoringu wyjdzie. Ale oczywiście liczę, że może już nie trzeba będzie monitoringu

A jeżeli chodzi o pęcherzyk dominujący to na lewym go nie stwierdził, było parę na ok 1 cm. Ale już nie zwrócił uwagę na prawy bo go chyba wtedy zagadałam o co innego i nie wrócił do prawego. Ale chyba widziałam na zdjęciu na prawym jakiś większy

Zobaczymy co się wykluje w ten cykl. Poki co mam 11 dc przy ok 32 dc i czekam na dni płodne


A z tym usg przez brzuch to nie mam bladego pojęcia... i to w dodatku z pełnym pęcherzem.
Pewnie, jak najbardziej. Też bym się zdecydowała
Oj trzymam Kochana kciukasy i za Ciebie i za siebie żebyśmy tych monitoringów robić nie musiały I za Twój piękny pęcherzyk w tym cyklu

---------- Dopisano o 07:41 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------

Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
malaMi - ale tak właściwie to dlaczego nie możesz nic zaplanować? Przecież wiele kobiet w ciąży podróżuje Sama miałam zaplanowane wakacje i gdyby się udało to nic bym nie odwoływała. Nie mówię o dalekich kierunkach ale tak do 2 godzin lotu, dlaczego nie? Ja bezpieczniej czuje się w samochodzie więc wybraliśmy Chorwacje, to tylko 12 godzin samochodem. Zawsze można wrócić gdyby coś było nie tak

Moim zdaniem nie można wszystkiego podporządkować staraniom bo człowiek by zwariował A że los bywa przewrotny i ciąża często zdarza się w nieodpowiednim momencie, to jak zarezerwujecie wczasy to wtedy na teście pojawią się II kreski. Spróbuj



Wkurza mnie takie gadanie...w dodatku faceta. Ile jest kobiet które zachodzą w ciążę np. podczas miesiączki? Wbrew pozorom dość sporo. Nie ufam żadnym kalendarzykom czy poznawaniu swojego cyklu. Nawet jeśli go w miarę rozszyfrujemy to kobiecy organizm jest nieobliczalny i często płata figle. Dla mnie nie jest to żadna antykoncepcja. Ja nie uważam abym truła swój organizm. Owszem, o ile po tabletkach czułam się fatalnie o tyle po plastrach jest mi wyśmienicie One blokują tylko pracę jajników, żadnych toksyn nie uwalniają.



Monika a jak się nazywa ten lekarz? Bo ja chodzę również do gina który również w tych miejscach pracuje
Co do badania to mówił Ci czy będzie to laparoskopia czy przepływ kontrastu?
A co do tego pełnego pęcherza to pierwsze słyszę... Wiem że podanie zarodków przy in vitro odbywa się na pełnym pęcherzu ale żeby USG? Może to ma związek z tym aby lepiej wszystko dostrzec lub aby macica, czy jajowody były rozszerzone? W końcu ten pełny pęcherz przy in vitro musi mieć jakieś logiczne wytłumaczenie

Mnie czeka pracowity weekend zarówno sobota jak i niedziela w pracy... Ostatni pracujący weekend miałam w sierpniu
Ja tez nigdy nie zdecydowałabym się na metodę NRP, jako antykoncepcje.

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:41 ----------

Cytat:
Napisane przez __malaMi__ Pokaż wiadomość
oczywiście, że wiele podróżuje i fajnie, ale ja za dużo nasłuchałam się i naoglądałam problemów na początku ciązy,splamienia, skurcze, nie dam rady pojechac za granice bo bede zestresowana 1000 razy bardziej. nie ujmuje ci, ale jestes sporo młodsza i wtedy inaczej trochę się podchodzi do tych spraw. Dla mnie ciąża teraz to cud i nie chce na nic się narażać ze wzgledu na wiek

swoją drogą kiedyś też myślałam, że będę podróżowała w ciązy... ale nie sądzilam, że będę o nią walczyc
My co roku jeździmy na wakacje zagranicę. Ze względu na to, ze w tym roku mam nadzieję być już w ciąży w okresie wakacyjnym to zaplanowaliśmy je w Polsce. No chyba, ze Nam się odwidzi i jak nie będę mogła długo zajść i będzie wiadomo co i jak to może wtedy też zdecydujemy się na coś na szybko
Nie wyobrażam sobie podróżować w obce kraje z brzuszkiem bo za duże ryzyko moim zdaniem.
Oczywiście są kobiety, którym to nie przeszkadza i jak najbardziej szanuję takie decyzję. Sprawa indywidualna.

A ja dzisiaj wstałam z bólem gardła i lekkim katarem
Mam nadzieję, że nie rozłoży mnie choróbsko.
MajWija jest offline Zgłoś do moderatora