Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-12, 09:38   #3174
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Najłatwiej właśnie uderzyć na takim wątku, ale mam nadzieje, że się więcej tu nie pojawi


To może najwyższa pora założyć wątek listopadowych mamuś?
A jednak się pojawiła [emoji14]

Ja mogę założyć jeśli się nie pojawi do tego czasu, albo chętnie dołączę jak któraś z was założy, ale dopiero po usg, mam je we wtorek [emoji6]

Cytat:
Napisane przez __malaMi__ Pokaż wiadomość
też sobie tego życzę



wakacje w kraju mogą być ok, też takie mialam, ale ja chcę czegoś więcej



rozumiem, no ja chcę wakacji dalszych więc niestety czekam na lasta



to jest magia i to jest tak niesprawiedliwe, że aż się gotuje... ale nic nie da sie zrobić...



jesteś ostatnią osobą do której bym się "czepiała". kibicuje ci od początku, bo o twojej historii dowiedziałam się przypadkiem czytając inne wątki i naprawdę tobie zawsze kibicuje!

to nie chodzi o to, że jestem zła jak ktos zachodzi szybko. tylko no boli mnie i pewnie nie tylko mnie jak pojawia się ktoś w połowie cyklu i już sieje panikę, że 1 cykl starań i nie wyszło pewnie i wielka tragedia... to boli, boli każdą z nas, które siedzą tu miesiącami.
Tobie zawsze kibicowałam i mam nadzieję, że tym razem urodzisz bez problemu, szczęśliwie i zdrowe dziecko. i nie opuszczaj nas!



zawsze miałam usg przezpochwowe
Rozumiem i nie wzięłam na serio "czepiania się" [emoji14] Ja też wokół widziałam same brzuchy i noworodki, dzieci... Także wiem, co czujesz aż za dobrze. Zwłaszcza, że ja i tak myślę, ile by Wiki teraz miała, co by umiała itp... I współczuję tym, które się starają xx czasu.. Dla mnie te 3-4 cykle były ciężkie, a co dopiero np rok...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora