Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-15, 19:42   #337
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Rozumiem Cię Też ma ciągle pod górkę
Ktoś rzucił klątwe na ten wątek chyba będzie dobrze w końcu

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość

jeszcze dzień, najwyżej dwa i wszystko się odmieni
a w kwestii wymianki- zignoruj takie osoby i ich zachowania. każdy przecież walcz o swój interes. i masz prawo domagać się dowodów oryginalności. lepiej chuchać na zimne. a niektórzy ludzie są bezczelni...
niestety, dlatego chyba się nie będę wymieniać, bo nie mam na to nerwów Mam wrażenie, ze teraz wszędzie dbanie o swój interes to straszna zbrodnia i bezczelność .

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
A jaka chcesz? Bo wlasnie myślę nad sprzedaniem swojej a mam dwie i jednej nie używam i nie używałam nigdy no moze raz :P
Ja ją chce i nie chcę Raczej zachcianka niż potrzeba, trafiła mi się okazja i zastanawiam się czy nie jest trefna o S curler chodzi.

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Z mojej ankiety S oceniającej biuro obsługi klienta (którą dzisiaj dostałam po zgłoszeniu z piątku, na które mi nie odpowiedzieli )
Co powinną państwo zmienić:
1) odpisywać na zgłoszenia z formularza (!!)
2) na infolinii odbierać telefon, a gdy państwo obiecują oddzwonić, to oddzwonić. Do mnie jeszcze ani razu nikt nie oddzwonił i nie jest to tylko moje doświadczenie.
3) proszę nie kłamać na odczepnego
4) wysłać na jakieś szkolenie pana Krystiana, bo brak mu podstawowych informacji. Również z panem Aleksandrem jest problem, bo on nigdy nic nie wie i u niego zawsze "nic się nie da zrobić" (jeszcze nie było rozmowy, żebym tego nie usłyszała, a dzwoniłam w różnych sprawach)

Ktoś jeszcze chciałby coś dodać? Nagrabili sobie porządnie

doskonale wszystko ujete.
z tym nie kłamaniem na odczepnego i szkoleniami najważniejsze
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora