Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-17, 12:19   #3979
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Dieta Strażników Wagi (Weight Watchers) - przepisy + zdjęcia

Hej dziewczyny!
Od wczoraj jestem na diecie WW. Nieźle się musiałam naszperać w necie, żeby ogarnąć te wszystkie punkty.
Stosuję punkty PointsPlus.
Dziennie założyłam, że będę jadła 26 pkt (tyle wyliczył mi kalkulator). Do tygodniowego wykorzystania jest extra 49pkt. Parę stron wcześniej ktoś napisał, że niezjedzone punkty można wykorzystać w ciągu tygodnia. W przypadku systemu PointsPlus to nieprawda. Jak nie zjesz swojego targetu dziennego, to przepada. Tylko te 49 pkt tygodniowo rozkładasz w ciągu tygodnia tak, jak chcesz.
Wychodzę z wagi 61,2kg (Boże, jeszcze pamiętam jak ważyłam 10kg mniej) - chcę wrócić w ciągu ok. 9 tygodni do podobnej wagi. Nie chcę się spieszyć, aby nie było efektu jo-jo, ale liczę na to, że pierwsze 5kg schudnę zanim wzrośnie temperatura

Nie wiem, czy dam radę przeczytać cały wątek - czy korzystacie z jakichś fajnych stron, które pomagają w tej diecie? Jakieś forum, strony z przepisami i punktami? Pozdrawiam.
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując