Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-17, 21:35   #1904
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Wstrząs .
C0 d0 palety sleeki 0dpuść, kup jak0ści0w0 d0brą palete zebys sie wlasnie nie zniechęciła, a uwierz mi, że m0żna . T00 Faced są jakby bardziej hmm satyn0we, maselk0wate, lepiej się blendują i są mega napigment0wane, UD nie bierz, n0 m0że te Nadek Basic, ale Naked0w zwyklych niet.

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Ja Ci bardzo polecam palete Urban Decay x Gwen Stefani, dorwiesz ja stacjonarnie na pewno, a jest warta kazdej zlotowki. Cienie ladnie sie blenduja, maja swietna pigmentacje, sa takie mieciutkie, no po prostu cudowne [emoji7]

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Dzieki dziewczyny wasnie o taka konsystencje mi chodzi, miekka poszukam sobie swatchy bo kolory wiem jakie chce
Tak ostatnio poogladalam tutoriale, pelna zapalu weszlam do lazienki zeby zrobic to samo i wyszlam wnerwiona z oczami jak panda, porazka jakas, ale cienie mam jakies pojedyncze kazdy z innej bajki...


Cytat:
Napisane przez Wonder Woman Pokaż wiadomość
Jak tak dalej pójdzie to i ja Cię nawiedzę a tak na poważnie to poważnie to rozważam, u mnie nie jest zbyt skomplikowana sprawa, kwestia estetyki jak ja to mówię, trochę mi przód nosa nie odpowiada, trochę za "murzyński" jak dla mnie.

Kleo, no ja już właśnie jadę na zapasach i uważam, ze jest to dobre podejście. Aczkolwiek czasem żal dupę ściska jak wszyscy się cieszą z zakupów a ja zęby w ścianę
Dokladnie, potem jak sie ma wazniejsze wydatki to fajnie sobie nowy kremik wyciagnac a jak tutaj wszystkie kusicielki sie naraz zbiora to by sie chcialo zaraz kolejny kremik, ehh znam to doskonale
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora