Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bar LIX
Wątek: Scent Bar LIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-19, 10:46   #1022
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość

Akowa! Tak?
Co do sukienki... ja się tak przyzwyczaiłam do twojego ostrego stylu heavy lub ostro eleganckiego, no w każdym razie bez miękkości, że to etno jest ponad moją wyobraźnię - choć wyglądasz super, ale jak ktoś kogo nie znam


Zaczynam chorować niestety, czuję, że zbliża się grypsko jak 150 byle kataru nie mieć
Cudownie zastosowany cytat z Gustawa.

2. łykaj cynk, rutynę, czarny bez - ja to biorę w suplemencie diety, nazwy ma różne, verbascon, Sambucol drogi ) Scorbolamid hot, rutocal. Niestety ostatni wirus jakiś potężny bo ponad 3 tygodnie mi się ślimaczyło, chuopina dopadło najpierw, ja od niego złapałam
Dla mnie jednak hardcorem hardcorów jest kaszel. Boję się go jak ognia, po pamiętnych błaganiach o śmierć, bo już nie wytrzymam.

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Łooooj Justyna My tu wszyscy chorzy. Iryś chory. Ja gorączkuję i mam katar jak stąd do Moskwy. Tylko Chłop się jakoś trzyma. Straszliwości.
No ale choroba nie choroba - obiad dwudaniowy dla Jaśnie Pana ugotować musiałam i posprzątać też musiałam, taka jestem dzielna.


Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość

2. ostatnio niewiele brakowało, a posadziliby nas w katowicach
ale na pokładzie było 10 rabinów i chyba się wymodlili, bo otwarli lotnisko w kraku
ale bardzo się wtedy spieszyłam i wszystko miałam dopięte czasowo więc taka zmiana by mi cały plan pokrzyżowała
Normalnie słyszę ich błagania, "Wszystko, tylko nie Katowice "

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Bosz... Kobieto, ale Ty masz popieprzony gust!

Dziękuję.



Borze zielony, niech idzie w cholerę.
Powiedz grypsku, że ja już odchorowałam za Ciebie w tym roku i dla Ciebie nie ma przydziału.
Cztery tygodnie z zapaleniem tchawicy, które spadło najpierw na oskrzela, potem na płuca. Dobrze, że mi w nogi nie poszło.
1. Ja go w takim razie podzielam Nie jest popieprzony, jest właśnie bardzo dobry! Masz piękne rysy, hipnotajzin oczy, olśniewającą cerę. Jesteś jednym z nielicznych przypadków, że gdy nie patrzę Ci w oczy, to gapię się na cerę

2. Koszmar. Oł maaaaan, tego się właśnie bałam, ale tfu tfu tfu póki co mi nie zeszło tam.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora