Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Łuszczyca
Wątek: Łuszczyca
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-25, 13:21   #404
cytryskaa
Raczkowanie
 
Avatar cytryskaa
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: daaaleko
Wiadomości: 34
Dot.: Łuszczyca

Cytat:
Napisane przez long_braid Pokaż wiadomość
Na mnie juz nic nie działa powoli. Tylko daivobet na głowę na jakis czas i pozniej znowu wraca

Ogólnie to maść Daivobet jest ze sterydem, i to dosyć silnym. A sterydy mają już to do siebie, że w przypadku ł. dają najlepszy efekt podczas smarowania, ale jakiś czas po zakończeniu kuracji objawy powracają, i to często ze zdwojoną siłą. To, że nic innego nie działa na twoją ł. może być właśnie skutkiem ubocznym stosowania silnych sterydów. Ogólnie więc nie polecam tego typu kuracji, a jak już to tylko pod nadzorem dobrego dermatologa, no i z odpowiednim naturalnym nawilżaniem.

Cytat:
Napisane przez long_braid Pokaż wiadomość
kupiłam nawet maść dr michaels ale straszna lipa.
Z tego co mi wiadomo, to te smarowidła od dokrtorka majkelsa, dają całkiem dobre efekty na dłuższą metę. Osobiście co prawda nie stosowałam, ale mam znajomą też z ł., która bardzo sobie chwaliła. Tylko, że u niej pierwsze widoczne efekty pojawiły się po 2-3 tygodniach smarowania, o ile dobrze pamiętam. Więc jak już kupiłaś, to nie zniechęcaj się początkowym brakiem efektów i konsekwentnie smaruj. Na pewno ci to nie zaszkodzi, bo z tego co mi wiadomo to jest na naturalnych składnikach robione, a przynajmniej dobrze nawilży zmęczoną sterydami skórę.

Cytat:
Napisane przez long_braid Pokaż wiadomość
Myśle nad jakimiś maściami sterydowmi bo czasami potrafiły zaleczyć u mnie ł nawet na ponad rok.
Ja na twoim miejscu dałabym sobie jednak spokój ze sterydami, i popracowała raczej na naturalnych metodach, bo te na dłuższą metę dają najlepsze efekty. Przede wszystkim ogarnij sobie dietę - nie będę się rozpisywała na ten temat, bo w sieci znajdziesz wszystko co potrzeba. No i do tego odpowiednie i konsekwentne nawilżanie skóry - też w sieci znajdziesz różne naturalne sposoby, więc nie będę się rozwodzić.

Ogólnie życzę wytrwałości i powodzenia, bo wbrew pozorom z ł. można wygrać, a przynajmniej żyć bez większego stresu.

Edytowane przez cytryskaa
Czas edycji: 2016-03-25 o 13:23
cytryskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując