Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bar LIX
Wątek: Scent Bar LIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-27, 00:02   #1169
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar LIX

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość

A to za pogodzenie


Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Dobry


Moj kuzyn jak mial 2- 3 lata to robił przez jakiś czas kupy w biegu. Zasuwal bez majtek i pieluchy w kólko po pokoju i w trakcie biegu walil kupsko Chyba nic mnie nie zaskoczy jeśli chodzi o dzieciaki

Nie pamiętam tego osobiście, ale często przy okazji imprez rodzinych temat jest poruszany
O matko

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Super że się pogodzilas

Fajne takie spotkanie





Obyś miło spędziła czas

Internet z komórki możesz udostępnić i korzystać z niego na lapku często w pracy korzystałam z tej opcji
Więc czas spędziłam bardzo miło - okazało się, że osoba znana mi w zasadzie tylko ze zdjęcia jest interesująca, na luzie, ma dobrze poukładane pod kopułą - a, no i jeszcze mi powiedziała "schudlaś w stosunku do tego, co było w liceum" miło mi się zrobiło

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Bosz... Mam nadzieję, że opowiedzą to kiedy przyjdzie do domu z dziewczyną.
Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Jego żona dowiedziała się o tym na pierwszej rodzinnej imprezie , takie z nas dobre ludzie
A teściu za każdym razem przypomina jej Edzia, tylko pamiętaj dziecko robi kupe w pieluche albo do nocnika, nie jak twoj mąż, na dywan
Oj, ten kuzyn chyba ma problem z asertywnością
W mojej dalekiej rodzinie na widok pana domu mówiło się - szczególnie na przyjęciach, przy innych "Tadeuszek nasz kochany, przez tramwaik przejechany" hahaha ale śmieszne

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Mam jakieś dziwne przesunięcie czasowo-energiczne. Znaczy, kolejną sobotę wstałam dobrowolnie i z własnej woli o 7.00 rano, pozdejmowałam pranie, odkurzyłam, zrobiłam zakupy (biblioteka ma wolne ), zamarynowałam schab i dopiero zjadłam jakiekolwiek śniadanie.
A jak mam w tygodniu wstac o tej porze do pracy to jest płacz i zgrzytanie zębów...

Wesolych Świąt temu Baru!
Gucio ma to samo - z tym, że nie zdejmuje prania i nie marynuje schabu ani nic z tych rzeczy
Wesołych Świąt, Margot!

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Kobietki, zdrowych, pachnących i słonecznych Świąt, smacznego jajka i wesołego królika
i wzajemnie, zaglądaj częściej!

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Wesołych zajęcy , mokrych jajek , smacznych kurczaków i czego tam jeszcze kto potrzebuje najlepszego na Święta !
Wzajemnie, Parabelko!

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Spokojnych świąt, mokrych jajek, szczęścia, zdrowia dobrej zabawy całemu Baru
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Kiedy na żywca? Mam mocny atak perfumomanii.
To dobrze! U mnie cisza przed burzą... chyba
Ale mam takie fajne zapachy, best of the best dla mnie, rzecz jasna
I używam ich i się z nich cieszę - co jeszcze niedawno wcale nie było oczywistością
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora