Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Doszedł w moich ustach, a ja mu nie pozwalałam!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-27, 14:24   #64
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Doszedł w moich ustach, a ja mu nie pozwalałam!

Cytat:
Napisane przez Ulka1980 Pokaż wiadomość
jesli nie chciałaś takiej formy pieszczot, to po co w ogóle się na to zgodziłas??
nie chciałas bo za krótko się znacie, przypuszczam
sądzę ze przytrzymał Twoją głowę, bo był juz bardzo mocno podniecony "na wybuchu"
uwazam ze wina tutaj jest obopolna i tyle
a gadanie, o urywaniu jader jest idiotyczne

Zgadzam sie




Cytat:
Napisane przez tomeczek7979 Pokaż wiadomość
Hm....mam inne zdanie. Nie da się nauczyć. Albo to coś jest albo nie.
Jeżeli np. Kobieta nie cierpi loda to po kilku latach będzie tego unikała lub facet sam tego nie będzie chciał bo po 1 będzie sztucznie i maszynowo a po 2 najważniejsze: oczy mówią wszystko. A związków jest myślę że większa połowa. Pierwszy partner.....dziecko....i potem już się jest dla rodziny......
Wiec powtórzę. ...nauczyć to się można być bardziej techniczny w tym co się robi i kondycyjnie dobry a musi być to coś i podobny temperament.



Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Oczywiscie,ze z czasem preferencje moga sie zmienic.Mozna nie lubiec czegos i polubiec.




Cytat:
Napisane przez tomeczek7979 Pokaż wiadomość
Powoli bo nie zrozumiałem. Robienie lodzika to seks a finał lodzika w ustach bez mojej zgody to gwałt? no każdy sędzia myślę że na 5 lat więzienia skazuje za taki czyn .



Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka
No z tym gwałtem to tekst roku.Nie wiem,czy to nieznajomosc zagadnienia i prawa,czy głupota.
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując