Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie kwietniowe 2016 - część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-27, 21:52   #4593
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 - część VI

Cytat:
Napisane przez patryska0804 Pokaż wiadomość
Lulka ma dni ze bardzo mało a ma ze jest mooocno ruchliwy. . Np dzisiaj cały dzień się kręci aż mnie brzuch boli. .

U mnie było tak ze ostatni okres miałam 2 czerwca i powiedziałam sobie ze nie robie żadnych testów nic kompletnie i zaczynamy się bawić na maxa z mężem czyli wycieczki chlanie itp w lipcu 13 miałam wizyte u gin aby mi wyregulowala ten okres bo juz mnie ☠☠☠☠i.ca brała a ona do mnie ze właśnie jestem przed owu no to przyszłam i mówię do męża ze narazie koniec sexu bo jestem przed owu ale jakoś parę dni później wziął mnie na spiocha no i tak wyszedł synio a zaczynaliśmy się znowu bawić i tak zrobiłam mężowi prezent na 1 rocznicę ślubu
Kejka mam to samo i z tyg i z tym ze mi niedobrze i z tym ze sobie nie poradzę...

Słuchajcie czy Wasze dzieciaczki jak mają czkawke to normalnie czy czasami czkaja szybciej? Domi mnie dzisiaj obudził i czkal co 2 sek i tak mocno czułam to w du.pie. .

Mój czka kilka razy dziennie, ale nie szybko tylko tak rytmicznie. No i rusza się przy tym bardzo...

Cytat:
Napisane przez tabaska25 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny no i my witamy sie w 40!!! Tygodniu. Ciezki dzien dzis dla mnie, strasznie puchne, ale nogi wysoko położone troche odpuszczają, do tego doszedł bol spojenia!! Jak staje na jednej nodze to boli ale chodzić mogę wiec to juz pewnie taki etap ze wszystko boli, czy mam się martwic? Weszłam na wagę i sie przeraziłam, bo w tydzień przybylo 2.5kg(( w środę ostatnia juz wizyta, której doczekac się nie mogę, troche jestem podłamana, mam nadzieje ze młody w końcu będzie chcial juz sam wyjść..


O kurcze, dużo utyłaś w tak krótkim czasie. To woda, ale lepiej kontrolować przy tym ciśnienie, bo nie za dobre jak się tak nagle przybiera.


Gratuluję zaczętych tygodni Ja według tego jestem w połowie 38.
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora