Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Paznokciowy wątek techniczny o Aliexpress
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-28, 20:52   #330
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;58025856]Chińczyk mi w końcu odpisał. Zostały 2 dni do końca eskalacji.

1.


2.


Czytałam, że to jest na zasadzie przekrętu i lepiej nie zamykać sporu i nie godzić się na żadne przelewy na paypala bo oni nie mają moich pieniędzy tylko ma je Aliexpress.. Możliwe, że paczka utknęła na odprawie celnej? "CZY COŚ INNEGO?"
Rozumiem, że mam odpisać tylko, że nie dostałam paczki, i że nie zamknę sporu bo poprosiłam o jego przedłużenie do 26.04?[/QUOTE]

Napisz, ze nie dostałaś i czekasz na zaakceptowanie sporu. Zrob screena tego maila od niego i wyślij do aliexpress, jako kolejny dowód. Sporu nie zamykaj w żadnym wypadku.

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Ok, to ja teraz bym się chciała dowiedzieć, jak płacić kuponami.

Pamiętam, ze kiedys płaciłam, ale ostatnio miałam kupon od sprzedawcy, kupiłam na kwotę większą, niż minimalna, po czym, jak chciałam zapłacić, to kwota wyświetlała się bez zniżki i od razu przekierowywało mnie na stronę banku.

Nie chciałabym się miotać jutro

I poproszę jeszcze o instrukcję, jak łączyć 2 kupony, jeśli ktoś mógłby
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując