Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-09, 15:55   #4774
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Mam też awersję do migdałów, ponieważ wszędzie dookoła mnie widzę hybrydowe/żelowe szpony Dzisiaj w autobusie widziałam kciuka takiej długości, że chciałam cyknąć fotkę, ale dziołcha się przesiadła Taki długi, że mogłaby dokonywać nim lobotomii Wiem, że naturalne migdałki są o niebo ładniejsze, mają bardziej opływowy kształt, no ale ludzie... teraz wszystkie babiszony noszą te kiczowato wyglądające szpony, kryształki SWAROWSKIEGO i inne bzdety, które na kilometr walą sztucznością Mam wrażenie, że niektórzy nie rozumieją, że więcej wcale nie znaczy lepiej
Ja ostatnio też, odkąd pracuje w mieście w sklepie z damskim obuwiem widuje codziennie tłumy kobiet i normalnie co 2 ma tipsiory oczywiście migdał tak jak mówisz cekin cekin i do tego najlepiej neon a długie takie, że często z zamkiem sobie poradzić nie mogą i jak tak zerkam na swoje które aktualnie też okołomigdałowe to mam ochotę skrócenia i znów próbowania kwadratów bo jakieś zadatki ostatnio były

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja u siebie zaobserwowałam właśnie takie ścieranie czubków, nie wiem od czego to zależy... raz mocniej mi się wycierają czubki u lewej dłoni, a raz u prawej trochę to denerwujące i najchętniej bym wtedy siedziała z pilniczkiem i ostrzyła czubek, ale wiem, że wtedy nic by mi z paznokci nie zostało
Czyli nie tylko ja się z tym borykam w takim razie, max 2 dzień czubki białe



Jak uważacie który kształt lepiej "leży"? Jestem przed piłowaniem, bo kilka rozdwojeń się pojawiło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160223_070734-horz.jpg (100,3 KB, 64 załadowań)

Edytowane przez izaa29
Czas edycji: 2016-04-09 o 16:11
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora