Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-09, 20:24   #2476
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Dostałam fajne gratisy w S.
Kupiłam trzydziestkę Black Opium, pędzel S., Lip Stain od S. numer 06, lakier Opi i 5 kostek do kąpieli S.
Dostałam naprawdę śliczną kosmetyczkę Clinique w arbuzy z mini perfumami, tuszem, Chubby Stickiem i żelem, poza tym mały lakier Nail Tek, 4 saszetki od Clarinsa, próbkę Miss Dior i 2 słoiczki podkładu
Wiedziałam kogo poprosić o obsługę

Baaardzo się cieszę z tego Black Opium. Teraz chwilę odczekają i rozdziewiczę je w pożądanym momencie

W koszyku miałam 3 flakoniki perfum, ale się mega pohamowałam i skończyło się na 1...

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Hmmm użyłam tej maski strivectin z próbek i mnie piekła skóra przy nakładaniu teraz już jest ok i w sumie nie wiem czy to ona sama w sobie piecze czy ja mam jakąś podrażniena skóre.

Ktos jeszcze tak miał?
Strivectinu akurat jeszcze nie otwierałam, ale wiele maseczek mnie piekło przy pierwszym użyciu - czarna GlamGlow, dyniowa Petera Thomasa, nawet błotna Sephory...
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora