Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolega z pracy - jak się z tym uporać?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-09, 21:29   #7
skarlet_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3
Dot.: Kolega z pracy - jak się z tym uporać?

Cytat:
Napisane przez adult90 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem jesteś w idealnej sytuacji - masz dobrą atmosferę w pracy, pracownik Ci pomaga i darzy sympatią. Wygrałaś los na loterii... Nie zwracaj uwagi na żadne szepty ani wzrok, korzystaj z tego że masz fajną pracę i dobrą atmosferę. Z takim sprzyjającym pracownikiem bardzo szybko się wdrożysz we wszystko co nowe, to sprawia że Twoje szanse awansu są serio bardzo duże czym Ty się kobieto przejmujesz rób swoje
Czyli jednak jestem przewrażliwiona
Ja też go lubię, jest fajnym gościem, szkoda by mi było to psuć. Jednakże czuje się trochę jak takie dziecko bez rączek co to sama nic nie potrafię zdziałać i on musi mi we wszystkim pomagać... Wiesz o co chodzi? Wolałabym zawdzięczać awanse swoim umiejętnościom...

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez z_danowskich;586902 11
Powiem tak:

Kiedy w pracy jakiś facet okazuje mi jawne zainteresowanie, a mnie to zupełnie nie rusza - utrzymuję z nim normalny, koleżeński kontakt, nie przejmuję się jego umizgami i nie przeżywam, że facet coś do mnie ma.

Kiedy w pracy jakiś facet okazuje mi jawne zainteresowanie, a ja o tym myślę, analizuję i zakładam wątek na wizażu - to chyba jednak to zainteresowanie ma dla mnie jakieś większe znaczenie, niż zwykłe obawy o "bycie na językach".

Także zapytaj szczerze samą siebie, o co Ci w tym wszystkim chodzi.

Cytat:
Napisane przez KindOfBlack;5869028 1
Po prostu jest chemia między wami.
Obie macie troche racji Musze się zastanowić o co mi tak właściwie chodzi...

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-04-09 o 22:01 Powód: Przywrócenie usuniętego posta.
skarlet_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując