Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-13, 08:44   #2803
playazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 157
Dot.: Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
jak Chińczyk nie robi sobie jaj z kupującego to towar dochodzi migiem. Ja ostatnio dostałam paczkę (niepaznokciową) po 12 dniach od zamówienia.
tez to zauwazylam. jak rzetelnie jest wyslane wtedy co mowi to przewaznie max 2 tyg. zamawialam etui na plytki i tracking nie dzialal, fakt nierejestrowana ale w 99% pokazuje do czasu wyslania z chin i wtedy dochodza paczki. po poltorej miesiaca napisalam co z paczka i ze tracking nie dziala i nastepnego dnia pojawilo sie w trackingu wyslane. wiec ja rozumiem ze nadany numer wysylki byl ale nie wyslane a po mojej wiadomosci sie ocknal i wyslal

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

dziewczyny zamawiala ktoras z was pedzelek BQAN do zdobien ale nie od Miss Queen ? bo u mnie zostalo 5 dni ochrony a pedzelka ani widu ani slychu

tracking sie zatrzymal na 2016.02.25 15:33 (GMT-7): Departure from Warehouse. nie pojawily sie statusy Export customs clearance complete ani Shipped by air i pewnie gdzies zaginal jeszcze w chinach bo widze ze do kazdego dochodzi od tego sprzedawcy

Edytowane przez playazka
Czas edycji: 2016-04-13 o 08:45
playazka jest offline Zgłoś do moderatora