Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-13, 22:55   #2462
nocnytrans
Raczkowanie
 
Avatar nocnytrans
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 76
GG do nocnytrans
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Super dziewczyny, gratulacje! Ja jutro teoria, idzie mi na moich testach ok, a jak zrobię na jakiejś stronce to lipa..
.
a jakie masz swoje testy? Ja miałam płytkę z książki "Kierowca doskonały" którą dostałam w OSK i robiłam tylko te, żadnych innych na stronkach i na państwowej teorii naprawdę wiele pytań miałam tych samych, niektóre filmiki się jeszcze dobrze nie zaczynały, a ja już pamiętałam odpowiedź, także naprawdę polecam

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Dziewczyny nie myślcie sobie "ja i tak pewnie teraz nie zdam, może za czwartym się uda" itp. Wierzcie w siebie! Powtarzajcie sobie w głowie, że przecież tyle razy to robiłyście, więc teraz też wyjdzie. Ja jak poprawiałam górkę to wzięłam głęboki wdech, przeanalizowałam sobie w głowie na szybko wszystkie rady mojego instruktora i poszło! I nie pokazujcie egzaminatorowi, że się stresujecie, że jesteście w czymś niepewne, bo jak trafi się wam jakiś buc to będzie chciał to wykorzystać. A nawet jak popełnicie jakiś drobny błąd nie panikujcie. Ja dzisiaj ustawiłam się na skrzyżowaniu na złym pasie i pierwsza moja myśl była, żeby szybko go zmienić co by się wiązało z przejechaniem po ciągłej ale opamiętałam się, powiedziałam tylko na głos "kurde ustawiłam się na złym pasie" na co egzaminator tylko ciężko westchnął i powiedział "to muszę Pani zmienić trasę" ale żadnego błędu nie miałam wpisanego.
Więc wierzyć w siebie dziewczęta!!!
__________________
UMCS
kierowca: 13.04.2016 za pierwszym!
31.12.2015
nocnytrans jest offline Zgłoś do moderatora