Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-15, 07:27   #492
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Mnie się zdarzyły 4 przypadki z wymienionych

Ale mam teraz Ray bany i póki co uważam na nie, nawet do tego stopnia, że często zostają w domu, bo o nich zapominam

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

Chyba nie pochwaliłam się jeszcze, że dostałam wczoraj od TŻ szminkę EL w kolorze Jealous 270. Też jest

Brawo dla tż [emoji1319]

---------- Dopisano o 07:27 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
A komornicy to tępe parapety Miałam taką sytuację, przyszedł komornik i mi się do drzwi dobija, bo w ciąży nim się do drzwi dowlekłam to trwało. A ten do mnie chamskim tonem i wypytywać się o sąsiadów zaczyna. Czy pracują, co kupują, gdzie bywają, co mają itp. Ja zdurniałam, nic nie mówię i tłumaczę baranowi, że tu ktoś o takim nazwisku nie mieszka. To pajac głos podnosi, że wie lepiej bo tu ma akta! No i zerknął do tych swoich akt, i co? Przyszedł pod zły numer bloku Przy okazji mogłam się dowiedzieć kto był zadłużony, także jestem w stanie uwierzyć w te historie o zabieraniu ciągników sąsiadom

Powiedział chociaż przepraszam?[emoji35]
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora