Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-15, 09:55   #2487
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez inmemoriaa Pokaż wiadomość
Słuchajcie,na praktyce wiem,że trzeba włączyć światła które wylosujesz ale trzeba też je pokazywać,gdzie są umiesczone?
Tak, trzeba. I jeszcze należy pamiętać, gdzie one dokładnie są, nie wystarczy pokazać tylko z przodu, tylko wszystkie miejsca, w których one świecą.


Cytat:
Napisane przez sayuri_69 Pokaż wiadomość
Tak, wszystkie oprócz światła hamowania i wstecznego, przy tych możesz poprosić egzaminatora, żeby sprawdził czy działają poprawnie
Wsteczny można samemu. Wręcz trzeba.




Cytat:
Napisane przez nocnytrans Pokaż wiadomość
Ja też zawsze światło wsteczne pokazywałam na zapłonie i sama je sprawdzałam. Uczyli mnie, że jedynie do świateł STOPu muszę poprosić egzaminatora o pomoc i może się zdarzyć też tak, że zapyta, które światła będą świecić gdy będę wciskać hamulec

Dziewczyny, czy na egzaminie na łuku muszę ruszyć z gazem? Bo o wiele łatwiej mi zaczynać łuk na samym sprzęgle ale nie wiem czy to nie będzie błędem.
Nie musisz. Wątpię poza tym, czy egzaminator w ogóle może w jakikolwiek sposób rozstrzygnąć, czy dodałaś gazu czy nie.






Cytat:
Napisane przez justka89 Pokaż wiadomość
Oczywiście, 32 h.
Skończyłaś kurs, więc nie może Cię zmusić do dokupienia godzin.




Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Krzyczał? Ale czemu? Już ja bym mu nakrzyczała

Dziewczyny, a do teorii przygotowywałyście się z kodeksu czy sam podręcznik wystarczy? Tak poza testami Zastanawiam się właśnie czy nie kupić sobie jeszcze kodeksu
Moim zdaniem czytanie kodeksu jest bez sensu. Najlepiej i najszybciej można się przygotować, robiąc testy. Sama wiedza nie wystarczy, trzeba jeszcze się przyzwyczaić do tych podchwytliwych pytań, które czasem nieźle mogą zmylić.
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora