Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-15, 19:14   #1987
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II


Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Hej co tu tak cicho ??
Ciężki tydzień
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
U mnie w tym tyg. dietka bardzo ładnie i ćwiczenia też były
Wczoraj korzystając z ładnej pogody wybrałam się na rowerek i zrobiłam 21 km.. juz coraz bardziej zielono, ale to jeszcze nie to... za jakieś 2-3 tyg. będzie najpiękniej
Póki co ta pogoda nie rozpieszcza..dobrze, ze chociaz w sobotę ma być ładnie
Kupiłam dzis łososia dzikiego z Alaski i jutro będę go jadła na obiadek z tzatzikami i frytkami z piekarnika
Jutro piąąąąteczekkkk

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Co tam u Was ??
U mnie słabo Miałam ostatnio jakiś kryzys, nie wiem czy to przesilenie wiosenne czy co, ale wczoraj i przedwczoraj to w ogóle nie do życia byłam Dziś już lepiej, może dlatego, że zaczął się weekend Jutro jeszcze pogrzeszę domową pizzą i trzeba się trochę ogarnąć, bo lato coraz bliżej, a ja zamiast mieć jakieś efekty to stoję w miejscu albo i przybywa mi gdzieniegdzie Czekam na cieplejsze dni, bo chciałabym rowerem pojeździć, ale zimno u mnie
Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość
[
a mnie znowu chyba boli gardło, myslalam,,ze to zgaga, ale to raczej ból gardła bo jeszcze charczę do tego jakoś dziwnie. Musze zaraz isc do apteki i temu zaradzić. Ale w sumie musze trochę przystopować z nabiałem bo to może być od tego


za chwilke owsianka i w miasto


1 ) owsianka z suszoną żurawiną, śliwkami, jabłkiem, ostropest, cynamon, orzechy włoskie, otreby pszenne


2 ) 2x2 chleb rustkalny z pasta z avocado, pomidor, szczypiorem, cykoria, rzodkiewki, filet z indyka wedzony


3 ) jabłko, kiwi


4) makaron razowy z łososiem wędzonym, gotowany mix: brokuł , marchewka, kalafior, kiszone ogórki


5) serek wiejski z rzodkiewkami




u mnie wczoraj tez była fatalna pogoda i padało cały dzień, dziś wisi mgła, też bez szału :pała: ale już dziś piątek
Co ma nabiał do bólu gardła Mnie ostatnio też boli z rana, potem się jakoś 'rozchodzi'
Ładne jedzonko Ja się swoim nie pochwalę, bo kompletnie nie ma czym
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując