Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moda plus size cz.6-zawsze modne metki +40
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-16, 20:45   #449
poldzia89
Zadomowienie
 
Avatar poldzia89
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 726
Dot.: Moda plus size cz.6-zawsze modne metki +40

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Hej Można do Was dołączyć? Przejrzałam sobie ostatnie posty i jestem naprawdę oczarowana Waszymi wyborami Trochę "zgapię"

Bardzo podoba mi sie kombinezon z h&m, cudnie wyglądasz w nim pysia! Dziś byłam w 3 h&m ale w żadnym go nie było, chyba muszę w ciemno zamówić online

Wcześniej też widziałam, że któraś z Was zamówiła sukienkę na zalando dorothy perkins https://www.zalando.pl/dorothy-perki...1c0hj-a11.html Niestety nie ma już fotki Mogłabym poprosić chociażby na PW? Piękna ta sukienka, ale chciałabym zobaczyć jak się prezentuje na żywo no i jaki rozmiar brać jeśli jestem między 44 a 46? Większy czy mniejszy? Mogłabym zamówić dwa, ale zamrażać ponad 600zł to kiepsko
Witamy !!!
Ja zamawiałam sukienkę dla mamy jutro postaram się wstawić jakieś zdjęcia jak nie zapomnę. Co do rozmiaru to doradzałabym raczej 44

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Wzięłam większy niż normalnie, bo wolalam luzniejszy, niż żeby gdziekolwiek mialby mi się opiac normalnie noszę w HM 48-50, a kombi wzielam 52
Bo ja już myślę nad drugą opcją jakby mi spódnica nie doszła :p Ale właśnie nie wiem jaki rozmiar musiałabym wziąć, dawno nic z hm nie kupowałam
__________________
Dietetyk z pasją

poldzia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując