Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-18, 14:12   #3030
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Chciała zrobić huczne urodziny i takie też zrobiła, możliwe, że nie ma żadnych bliskich przyjaciółek, więc zaprosiła znajomych, bo samemu hucznie się bawić jest trochę trudno Jej prawo. Z drugiej strony widzę, jak bardzo ona potrzebuje tej całej otoczki i udowadniania wszystkim, że ma pieniądze i że jej się powodzi.

Lubię oglądać Olfę i jej słodkie życie, ale ostatnio trochę przejadłam się tą jej ekskluzywnością na każdym kroku, i tym, jak ona ma wszystko dopieszczone i wykreowane. Z jednej strony to na jej snapy czekam najbardziej, bo są piękne i zawsze coś ciekawego się na nich dzieje, a i oglądanie takiego luksusu mnie ciekawi, z drugiej, kiedy po raz setny widzę zdjęcie taksówki, mam wrażenie, że to wszystko na pokaz.
A mi się właśnie Olfa wydaje bardzo autentyczna. Mam wrażenie, że nie żyje na pokaz tylko ma zajawkę właśnie na taki luksusowy lifestyle. Nie dla tego, żeby wszyscy jej zazdrościli, nie dlatego, że to modne, nie żeby się pokazać, tylko po prostu tak czuje się najlepiej. Mi akurat dobrze się ją ogląda we wszelkich lifestylowo-kosmetycznych materiałach (czylu do momentu w którym nie mówi o swoich poglądach).
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora