Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zero Waste/Less Waste i świadomość ekologiczna.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-18, 18:40   #108
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Zero Waste/Less Waste i świadomość ekologiczna.

Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
Używam peelingu z kawy, cukru i oleju lnianego. Poza tym w dużej ilości glinki wszelakie. Kokosowego nie stosuję - moje włosy go nie lubią.
Zazwyczaj po takich zabiegach sypię do odpływu sodę i zalewam kilkoma czajnikami wrzątku.
Nic się jeszcze u mnie nie zapchało .
Oo, dobrze wiedzieć. Ale czy na pewno to działa na wszystko? Na kamień wiem że tak, ale właśnie jakieś resztki spożywcze? Tłuszcze?
Znam świeży przypadek gdzie na parterze wywaliło kanalizację i przez niecałe dwa dni lało się z muszli w łazience wszystko to co mieszkańcy czterech pięter wyżej spłukiwali... Mieszkanie kupione i odremontowane 2-3 lata wcześniej. Spółdzielnia się wypina. Ma-sa-kra.
Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Wlasnie sprawdzilam maile i przyszedl Newslatter od H&M.

W tym tygodniu maja World Recycle Week, mozna oddawac swoje stare ubrania w ich 3600+ sklepach. Podobno przy recyklingu jednego t-shertu mozna zaoszczedziec 2.100l wody
H&M ma te akcje non stop, to znaczy cały czas można przynosić do nich reklamówki z tekstyliami niezależnie od pory roku. Nie mogą to być tylko buty z tego co pamiętam. Ja już kilka takich toreb w przeciągu ostatniego roku im zaniosłam, chyba że mi tam nie po drodze, to wtedy wyrzucam do osiedlowych kontenerów na ciuchy.
W podzięce za jedną torbę H&M daje oszałamiający kupon na 5 zł
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard

Edytowane przez abiblabla
Czas edycji: 2016-04-18 o 18:41
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując