Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaż ślubny robiony samodzielnie?!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-22, 16:25   #1
Domii86
Raczkowanie
 
Avatar Domii86
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 44

Makijaż ślubny robiony samodzielnie?!


W lipcu mój wielki dzień, a ja jestem w kropce. Z góry zakładałam, że na pewno będę miała makijażystkę, bo wszystkie moje koleżanki były malowane w dniu swojego ślubu więc już dużo, dużo wcześniej umówiłam się na "próbny" do polecanej osoby.
Wyszło strasznie... staro, ciężko, nieświeżo. Poszłam do drugiej osoby, podkreśliłam że chcę delikatny makijaż... efekt podobny + niestaranne wykonanie (jestem perfekcjonistką, zobaczę każde niedociągnięcie). Podejście numer trzy, kolejna wizażystka i kolejne rozczarowanie.... załamałam się, Nie chodzi już nawet o to jak mocny jest makijaż oczu ale o fakt, że moja tłusta i porowata cera w każdym z tych makijaży wyglądała na bardzo obciążoną, po 2-3 godzinach wszystko mi się ważyło i wyglądałam jak stara pudernica.

Mój narzeczony też był lekko przerażony, bo mówił że te makijaże są teatralne, nienaturalne, że nie wyglądam jak ja.
No ale do sedna... na co dzień nie maluję się mocno ale interesuję się wizażem, mam sporo profesjonalnych kosmetyków, na każdą imprezę malowałam się sama i zawsze byłam zadowolona. Samodzielnie zrobiłam sobie dwa testy takiego trochę mocniejszego, ślubnego makijażu i byłam mega zadowolona, narzeczony zrobił mi kilka fotek żeby zobaczyć jak to wygląda w obiektywie, bo każda z makijażystek wmawiała mi że jak nałoży mi mniej make up'u to nic nie będzie widać. No ale ten "mój" makijaż był jak dla mnie wystarczająco widoczny i przetrwał mi od 9 rano do 23 wieczorem (wiadomo, że to nie były warunki weselne).

Dużo osób odradza mi samodzielne pomalowanie się, koleżanki mówią że będę zestresowana, że coś się nie uda, że niczego nie przewidzę i że na własny ślub TRZEBA być mocno pomalowanym. Błagam doradźcie coś bo już nie wiem co robić a czasu coraz mniej. Nie ukrywam, że po tych 3 próbach nie wierzę że znajdę kogoś kto mnie sensownie pomaluje a do tego znajdzie dla mnie termin na 2 miesiące przed :/ mniej stresu będę miała jeśli pomaluję się sama no ale przez te zniechęcanie moich znajomych już totalnie zgłupiałam. HELP

Jakie jest wasze zdanie?
__________________
Wymianka / Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=927421
Domii86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując