Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-23, 15:57   #3177
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Zmyliło mnie , KLIK

.
Kto tam u nich siedzi i tlumaczy trzeba by moze wysmarowac im maila, ze glupoty wypisuja, niech porzadnie tlumacza a nie takie glupoty pisza.
Ile razy czatam na forum ze cos tam (nie tylko z Hauschki) ma byc takie a takie i nie jest, bo i nie moze gdyz producent co innego obiecuje. Teraz to ja sie nie dziwie, jak takie cudenka tlumacz wypisuje Pamietam z 10 lat temu jak sie zrobil pierwszy bum na nature i sie wizazanki rzucily na pudry Hauschki i bylo wielkie rozczarowanie, ze zaden nir rozswietla No przeciez Hauschka nigdzie nie pisze , nie obiecuje ze to pudry rozswietlajace tylko transparente, ktore maja utrwalic makijaz i go odswiezyc w trakcie dnia. A na polskich stronkach bylo cos o rozswietlaniu( juz nie pamietam ktory to byl czy ten prasowany czy o sypki chodzilo)

O widze jest kwiatek
http://www.drhauschka.info.pl/produk...etlajacy-sypki



A o tym podkladzie producent pisze ze
"Es deckt die Haut nicht zu, sondern gleicht Unebenheiten aus."
a to oznacza ze on nie zakrywa calkiem skory, tylko wyrownuje ja.
jako ze mialam probki i starej wersji i teraz tej nowej to mam porownanie i zgadza sie. Lekko wyrownuje niedoskonalosci. Ma zdecydowanie wieksze krycie od starej wersji, ale to nadal nie jest podklad calkiem kryjacy. Naturalny koloryt cery przeswituje przez co efekt jest naturalny, nie ma maski, a jak sie ma wieksze niedoskonalosci, to trzeba uzyc korektora

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2016-04-23 o 15:59
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora