Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-27, 13:19   #3195
karmik
Raczkowanie
 
Avatar karmik
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 224
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cieszę się ,że znalazłam to forum dziękuję za szybką odpowiedź. Przeczytałam wasze dyskusje i widzę,że sidmool na dolinę łez ma złe opinie,a możecie polecić coś co faktycznie daje taki efekt?A jeśli nie to jakieś kremy/sera/emulsje które nawilżają, ujędrniają skórę? I jeśli macie sprawdzony wysoki filtr ,który nie zapycha i nie bieli , jest lekki i nie wysusza to będę bić pokłony za polecenie takiego produktu! Nie mogę znaleźć mark które są lepsze od Misshy,SkinFodd itp ale nie tak drogie jak S:um37. Evek a jaki krem BB polecasz?Zawiodłam się na wszystkich większości tego typu specyfików poczynając od Clinique, Caudalie kończać na Its skin. Większość mnie zapycha lub ma ten dziwny szary lub różowy odcień. Czy to prawda, że bardziej opłaca się kupować próbki drogich koreańskich kosmetyków niż pełnowymiarowe opakowania? Wiem ,dużo pytań ale od tak dawna czytam blogi o azjatyckich kosmetykach, a tu o mało nie umknęło mi takie forum!
karmik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując