Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-01, 20:38   #3202
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziewczyny przestrzegam przed zakupami na House of Beauty ... totalna tragedia i masakra ...
Najpierw cyrki z dostawa - brak podania nr nadania - problemy z kontaktem w tej sprawie,chaos w firmie, nieogarniecie zamówien klienta, w tym maili, niemoznosc oodebrania paczki z magazynu dpd z powodu braku nr nadania (dodam, ze w ógóle mieli wysłac PP, a dali dpd), w końcu przesyłka z powrotem do nich trafiła. Po powtórnym wysłaniu juz PP okazało sie ze wyslałi nie to co mieli... Na fakturze w pudełku i na stronie w zamówieniu jedno produkt inny...porażka na całej linii, naprawde nie polecam. W zyciu nie widziałam gorzej zorganizowanej firmy ...
Niby tłumaczą to tym, ze firma w pl sie dopiero rozwija, ze ciagle ulepszaja, ze informatycy pracuja nad tym, ble ble ble, a co mnie to obchodzi - z jednym zamówieniem takie cyrki nie usprawiedliwiaja ich.
Też nie polecam. Na wysłanie przesyłki czekałam 3 tygodnie, na moje wiadomości zero odpowiedzi.
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora