Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-03, 20:36   #2722
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Wstawiam porównanie pędzli ogólnie polecam oglądanie YT, tam jest masa filmików o pędzlach Hakuro
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Cześć, ja już w domu. Majówkę uważam za udaną, pogoda dopisała, piwo jak zawsze świetne, odkryłam pyszne lody i najważniejsze - super towarzystwo, czyli mój mąż. Trochę w pensjonacie było zgrzytów, ale to drobiazg.
Opłaciłam już wszystkie zamówienia poczynione podczas pobytu w Pradze. Myślałam, że zaoszczędzę, a tu figa, ale wszystkiemu winien TŻ. Nie trafiały do niego żadne argumenty, że mam podobne albo że to zapas, że chcę przetestować, że mi się podoba. On cały czas tylko kup sobie i kup sobie, to co ja biedna miałam robić - kupiłam.
za wszystki zakupy i udane majówki, dla wszystkich smutnych i , żeby był lepiej.
Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
I to się nazywa udane kombo wyjazd plus szoping Fajnie, że wyjazd się udał
Dokładnie! Super, że tak przyjemnie spędziłaś czas Ja już się nie mogę doczekać, kiedy wreszcie wyrwę się z domu.
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora