Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Badania hormonalne w szpitalu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-08, 11:40   #265
elibe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Badania hormonalne w szpitalu

Skierowanie na Karową jest ważne 6 miesięcy. Mnie akurat poinformowała Pani w rejestracji jak wpisywała mnie na listę rezerwową że moje skierowanie jest już nieaktualne. Sama czekałam PONAD ROK na wizytę (w końcu się udało!). Najlepiej miesiąc przed końcem ważności skierowania zapisać się do lekarza w razie, gdy w ostatnim miesiącu znowu się nie uda. Na wizytę też się trochę czeka, a tak zaoszczędzicie sobie trochę czasu. Przedłużyć można nawet u innego lekarza, ja też tak robiłam

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Jezyna2 Pokaż wiadomość
Hej. Ja tez dostałam skierowanie na badania hormonalne na Karowej. Mam zadzwonić jak dostanę okres i umówić się między 3 a 6 dniem cyklu na 2 noce w spitalu. Przewiduje, ze będzie to mniej więcej za 2 tygodnie. Chciałam tam zadzwonić "na próbę" żeby się dowiedzieć jak jest z tymi miejscami, bo dużo z Was pisze, że są problemy. Ale w ogóle nie mogę się tam dodzwonić! Albo nikt nie odbiera, albo jest zajęte. Mam na skierowaniu dwa telefony i oba to samo. Czy dziewczyny, którym się udało tam dodzwonić i zapisać, mogą coś poradzić. Dzwonicie punkt 12? Czy jest jakiś sposób? Pójść tam osobiście?
Osobiście nie idź, bo Ciebie tylko odeślą. Rzeczywiście tak jest, że nikt nie odbiera, albo jest zajęte. Ja dzwoniłam bez przerwy 2 godziny, aż ktoś odebrał. Przez ponad rok tylko raz ktoś się nie dodzwoniłam Ogólnie ze 100 razy próbowałam przez te 2 godziny Także to norma i trzeba cierpliwie czekać

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasia0590 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, powiedzcie mi czy przed badaniami (1 faza) trzeba przestrzegać jakiejś diety?(czytalam gdzies,ze nie wolno jesc kilka dni przed slodyczy) dostalyscie jakies wytyczne??
Czy na Karowej lepiej byc w koszuli czy pizamie(spodnie+bluzka)?
Jakies porady?Nigdy nie bylam w szpitalu w srode ide na oddzial
W szpitalu raczej nic nie mówią o diecie, ewentualnie wieczorem ok 20-21, mówią, żeby już nic jeść. Na stronie jest informacja, żeby przez 2 dni unikać nie słodyczy, nie pić soków owocowych i abstynencja seksualna. A co do ubioru- w czym Ci wygodnie. Większość chodzi w dresach, bo tak po prostu wygodniej

Edytowane przez elibe
Czas edycji: 2016-05-08 o 11:44
elibe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując