Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-08, 12:38   #3348
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Najgorszy scenariusz, to blokada wszystkich sklepów od północy do północy, że nie będzie się dało w ogóle wejść.
jak na mój gust to sklepy internetowe w niedziele nie działają można se oglądać, klikać i co tylko, ale wszelka realizacja tylko w dni robocze...
Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Ja na to czekam. Za czasow mojego dziecinstwa nie bylo handlu w niedziele i ludzie zyli. Rodziny mogly ten jeden dzien razem spedzic. Co sie teraz w PL pod tym wzgledem dzieje, to glowe urywa.
Tylko jak to sie ma do internetu? Ty sobie mozesz zamowic i w niedziele pare rzeczy, ale predzej jak w poniedzialek zamowienie nie bedzie realizowane.
teraz rodziny (zwłaszcza rodziny młodych, wykształconych i w wielkich ośrodkach spędzają niedziele w centrach handlowych

edit: ale żeby nie było: teraz ludzie zachrzaniają w korpo całymi dniami, więc te niedziele w CH to pewnie nie tylko i nie koniecznie z powodu braku lepszej metody spędzania wolnego czasu.... Ja mieszkam bardzo blisko dwóch dużych CH w Warszawie i czasem bywam w niedziele (jakieś nagłe potrzeby tudzież krótkie spotkania) ale zakupów robić nie znoszę, bo jest znacznie więcej ludzi niż w tygodniu. No ale ja mam ten komfort, że mogę iść sobie w tygodniu koło 12, kiedy większośc ludzi siedzi w robocie
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2016-05-08 o 12:47
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora