Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-08, 13:43   #3351
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Możecie mi polecić klasyczne mydło marsylskie ale takie prawdziwe ? bo kilka patrzyłam ale zawsze coś mi w składzie nie pasuje dziękuję
Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Ja na to czekam. Za czasow mojego dziecinstwa nie bylo handlu w niedziele i ludzie zyli. Rodziny mogly ten jeden dzien razem spedzic. Co sie teraz w PL pod tym wzgledem dzieje, to glowe urywa.
Tylko jak to sie ma do internetu? Ty sobie mozesz zamowic i w niedziele pare rzeczy, ale predzej jak w poniedzialek zamowienie nie bedzie realizowane.
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
choćby we Francji tak mają na niektóre sklepy, ale my chyba padniemy
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
jak na mój gust to sklepy internetowe w niedziele nie działają można se oglądać, klikać i co tylko, ale wszelka realizacja tylko w dni robocze...

teraz rodziny (zwłaszcza rodziny młodych, wykształconych i w wielkich ośrodkach spędzają niedziele w centrach handlowych

edit: ale żeby nie było: teraz ludzie zachrzaniają w korpo całymi dniami, więc te niedziele w CH to pewnie nie tylko i nie koniecznie z powodu braku lepszej metody spędzania wolnego czasu.... Ja mieszkam bardzo blisko dwóch dużych CH w Warszawie i czasem bywam w niedziele (jakieś nagłe potrzeby tudzież krótkie spotkania) ale zakupów robić nie znoszę, bo jest znacznie więcej ludzi niż w tygodniu. No ale ja mam ten komfort, że mogę iść sobie w tygodniu koło 12, kiedy większośc ludzi siedzi w robocie
Na moje oko, to sklepy internetowe same się bronią przed tą ustawą, bo są całodobowe, a takie 24h ustawa nie dotyczy. Nawet biedronka chce się zrobić przez te plany całodobówką. No chyba, że kolejne przepisy wprowadzą.

Poza tym żaden sklep nie może działać w niedzielę, bo poczta i kurier nie działają, jedynie mogą stacjonarnie, albo z odbiorem osobistym.

To może być skuteczne, jak zablokują wejście na stronę czy koszyk, że niby sobie możesz popatrzeć jak w stacjonarnym, przez szybę na wystawę ale ja osobiście nie byłabym zadowolona, bo czasem niedziela to jedyny dzień dla mnie, kiedy mam czas na zakupy czy choćby planowanie.

No i kolejna sprawa, to nie jest najlepszy czas dla naszej gospodarki.

[1=7573f32a00df3aa23f07f56 dc385049758d6ab33_6578f43 26d8a4;60057476]A ja właśnie weszłam na stronę Be organic i mają teraz 20% rabatu z okazji urodzin do 15 maja, gdyby ktoś był zainteresowany [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
W aptece Ziko też jest 20% na Be Organic do 15 maja. Dobra alternatywa jak ktoś ma stacjonarnej. Dla Wizazanek Poznanianek- w kupcu poznańskim na parterze jest taka apteka gdzie widziałam że mają Be Oraganic jeszcze taniej niż w sklepie internetowym normalnie.
Nie kuście, ja już nie mogę nic więcej kupować
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2016-05-08 o 13:46
Korah jest offline Zgłoś do moderatora