Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-09, 07:17   #4886
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość




Drobiazg
Co do ramiaczek to ostatnio poszlam do Intimissimi i ekspedientka powiedziala mi, ze oni w ogole nie robia stanikow z odpinanymi ramiaczkami. Zdziwilam sie mocno, ale chyba coraz wiecej marek tak ma



Daj znac jesli jakies zamowisz



Ja jej nie lubie i nie polecam. Fajne ma opakowanie, ta konsystencja piany tez jest ciekawa, mozna sie troche odprezyc. Ale niestety ta maseczka sciaga mi skore, szczypie i co najgorsze gdy piana juz znika (po kilku minutach od nalozenia) to zostaje na buzi taki nieprzyjemny filtr Trzeba sie bawic w dokladne zmywanie, bo niezmyta bardzo sie roluje, nic a nic nie nawilza. Nie wiem co ta maska robi, mnie tylko piecze
Hmm, ja ostatnio w Intimissimi kupiłam dwa z odpinanymi szelkami

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

U mnie rano o 5 była mgła. A teraz słońce na pół z chmurami.

Ciotka TŻa przyleci do nas na ślub ze stanów i pomyślałam sobie, że mogę zamówić sobie coś od Anastasii na jej adres i ona mi to weźmie do walizki
Zastanawiam się nad tą pomadą do brwi, ale jaki kolor wziąć? I czy naprawdę taka świetna?

No i matowe szminki, podoba mi się Srush, Dolce, Lovely i ta słynna Dusty Rose. Co brać, jak żyć?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora