Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-10, 20:14   #1147
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Fiu fiuuu jak zdarł dresiki to i majciochy musi nowe kupić, bo jak to tak?
Majciochy zostały, bo nówki były, ostatnio kupione, ale marki nie podam, bo mi nie płacą. Ach ten Calvin Klein

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Ja właśnie przeglądam fb i ktoś wrzucił fotkę z kościoła


Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
pięknie napisane siostro co człowiek poradzi jak nic nie poradzi pożycz tż mój tż dzisiaj przypadkiem podejrzał stan debetu mojej kk musialam ugotować dobry obiad i chyba zaraz będę musiała się poświecić jakiemuś dobremu kutangu żeby mu szok przeszedł
Szok i niedowierzanie było u Ciebie , postaraj się, przyłóż się żeby chłop zapomniał, a jak się spiszesz i mu się spodoba to częściej będzie chciał żebyś miała debet i się odwdzięczała

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Oj widzę, że dawno kutanga żadnego nie było i wszystkie chodzą nabuzowane Przestać się kłócić i to już!



Ja to zaleczałam niestety długo. I zostały mi dwie małe blizny potrądzikowe, więc na jesieni/ zimą będą musiała zainwestować w kwasy, albo chociaż białą maskę GlamGlow.



Mi też Clinique nie podchodzi. Jedyny ich produkt, który akceptuję to ten tonik złuszczający. Nic więcej

Właśnie wróciłam z zakupów z S. Kupiłam CC Chanela (kolor 30)- jak mnie która namówiła na badziewie to się będzie smażyć w piekle! Wzięłam też dużą odżywkę Bumble&Bumble Invisible Oils, do tego mały szampon z tej serii i mały ten psikacz ochronny. Dostałam dwie kijowe próbki i jedną fajną- nową maseczkę z Origins, o tę: http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...warzy/P2528004 cieszę się, bo byłam jej ciekawa

Właśnie sobie uświadomiłam, że ja mogłabym być postrzegana jako naganiacz originsa, bumble&bumble i glamglowa (bo pamiętam, że jak przyszłam na ten wątek to mało kto lubił te maski a dzisiaj u prawie każdej któryś glamglow kwarantannę przechodzi ).
Oj tam, oj tam i tak mnie piekło czeka i tak, więc raz w tę czy w tę

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Piękno wymaga poświęceń w różnych aspektach




Wybaczamy
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora