Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-12, 09:10   #848
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Marcinkowa_84 Pokaż wiadomość
nie wytrzymałam,musiałam to zobaczyć ;-) dżizas, skąd Ty masz takie cudo???? źródło jakieś? już rozumiem co masz na myśli mówiąc o "drobnych" drobinkach (masło maślane)
toć to niemal jak perła wygląda,przynajmniej u mnie. jak się natne na taki kolor to dam znać. rkolor tylko hybryda? czy żelki też wchodzą w grę? będę szukała a i ja mam coś co znalezienia, wiem że jest wątek kolorów szukanych ale tylko hybryd (?) a ja zwyklego na hybrydzie szukam. piątek mam wolny to się określenie dokładniej co gdzie jak i skąd
Mialam bardzo podobny kolor z ibd, Con-fushion

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
To jest zdjęcie z internetu, ale miałam kiedyś ten lakier, dostałam go ładnych parę lat temu w prezencie. Później kupowałam na allegro bo nigdzie dostać nie mogłam. Miałam 5 lakierów tej firmy i w 4 kolorach byłam zakochana i dalej jestem Swoją drogą to były jedyne lakiery które trzymały się przez 4-5 dni bez odpryskiwania Szukam tylko hybryd, żelami nigdy się nie bawiłam. Ja w wątku kolorów szukanych dałam jakiś czas temu zdjęcie reszty kolorów w których się zakochałam. Jeden do mnie leci, mam nadzieję, że to będzie TO (opal wine NN)
Opal wine jest bardziej bordowy
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora