Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem XXXV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-12, 11:33   #440
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 34 402
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
Najgorsze jest ich to gadanie,że może do siebie wrócimy a jak nie to żebym kogoś nowego sobie znalazła.

Mnie zirytowało kiedy ostatnio jeden kolegów na moją reakcję na zachowanie eks które było moim zdaniem poniżej poziomu zareagował: dobra, i tak go kochasz. Inny kolega stwierdził, że długo z eks gadałam i co między nami, jak powiedziałam, że dla mnie sprawa jest zamknięta i już nigdy nic - nie kocham to stwierdził, że szkoda, a rok wcześniej mi mówił, że eks mnie nie szanuje. Podejście kumpli, że skoro tyle lat ze sobą byliśmy to na bank do siebie wrócimy i z pewnością jeszcze coś czuje mnie dobija.

A i mój eks też sobie wymyślił seks bez zobowiązań. Znaczy wydaje mi się, że bardziej liczył, że się zgodzę i tym mnie do siebie przywiąże z powrotem, a jak się okazało, że nie chce to napisał parę obraźliwych smsów i wymyślił że miał na myśli seks bez zobowiązań. Potem oczywiście poczuł się w obowiązku na żywo dziwić się przed znajomymi że nie chce z nim gadać i zmarnować mi pół sobotniego wieczoru na tłumaczenia, że on mnie bardzo szanuje i dobrze wie, że się szanuje i miał zupełnie co innego na myśli.

Więc jakby nie patrzeć wszyscy eks podobni są do siebie jak dwie krople wody.

Trzymam kciuki za wszystkie, które będą przechodzić trudną drogę od miesięcy wypłakiwania się w poduszkę i ramię przyjaciółki do momentu gdy będą wiedzieć, że poszedł o jeden most za daleko w ranieniu i z miłości wtedy już nic nie zostanie. Bądźcie silne i nie traćcie czasu na tych, którzy nie potrafili was uszanować i docenić.
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859 jest offline Zgłoś do moderatora