Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-13, 20:17   #1713
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cindy zgadzam sie i podpisuje pod wszystkim.

Holandia jest największym eksporterem pomidorów na swiecie, osobiście nie miałam okazji pracowac przy pomidorach ale jaki koń jest kazdy widzi- szczególnie tutaj- i mnie to przyprawia o dreszcze..

Ogolnie jeździłam troche i miałam okazje mieszkac z młodymi osobami roznych narodowości i to co uważa sie za zjadliwe bądź wręcz dobre w krajach takich jak holandia, Niemcy czy uk mi nie przechodzi przez gardło. Zreszta co bardziej "znający sie" nie raz mi mówili ze w polskim sklepie mamy dobre produkty, mięso (Holendrom akurat chyba prawo zabrania powiedziec ze czyjś inny ser jest dobry :P )
Warzywa i owoce w Polsce z targu to mi sie czasem śnią po nocach..

Apropo to mi z jakiejś zdechłej zaniedbanej mięty z marketu prsesadxobej tak bez wiary na balkon wyrósł piękny krzak, a na oknie juz mi rosną papryki i pomidory. Znaleźliśmy na wystawcę super długa doniczke i cała wysiejemy rukolą. Sąsiad nam dał tez tez nasiona bazylii i melona. Melona na balkonie jeszcze nie próbowałam uprawiać
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora