Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-14, 11:27   #3452
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja byłam tylko raz do tej pory i było całkiem fajnie

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------




Który to pędzel?
Tanioszka Girls Best Friend do zadań specjalnych - pierwszy egzemplarz trafił mi się naprawdę fajny, a ten drugi no, mniej włosia ma!

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Przeglądałam dzisiaj swoją skrzynkę i te 4 rzodkiewki do wyboru były pod koniec sierpnia, a nie na DM. Wychodzi, ze będzie posucha przez dłuższy czas
No, niestety... Na infolinii Bartuś też nic nie wie... Już wszystkie rzodkiewki wyrosły w kwietniu, teraz dopiero sieją coś innego...

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Tak właściwie poza tymi 4 do wyboru wszystkie rzodkiewki dojrzewały jesień-zima, nie mieszkałam wtedy w Pl i mnie ominęły 2xTF, 2xMJ, Burberry, Benefit, Givenchy

Wydaje mi się, że teraz jeszcze z 1,5 miesiąca posuchy i będą jakieś słoneczne miniatury (ale one chyba przy zakupach od 100zł) np. trio Vita Liberata, Pat&Rub no i brokuł lipcowy.
Na pewno nie od 100 Od 150 i też obstawiam mini Vita Liberata... Chyba w maju nic nie będzie. Myślę, że może w okolicy Dnia Dziecka?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora