Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik
Wątek: Trądzik
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-15, 21:46   #3985
olcik_07
Zadomowienie
 
Avatar olcik_07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 454
GG do olcik_07
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez honka' Pokaż wiadomość
Często zaglądam na ten wątek. I dokładnie tak jak moi przedmówcy zgadzam się z tym. Osoby z trądzikiem mają gorzej. Ciężko zaakceptować samego siebie, wiem coś na ten temat bo już na prawdę długo walczę z tym paskudztwem i nic.Jeszcze 4 lata temu byłam odważną dziewczyną,bez problemów. A teraz mam 19 lat i kompletnie boję się wyjść z domu, wstydzę się chodzić do szkoły, o dyskotekach nie ma mowy. Chciałabym się zakochać,mieć kogoś ale to nie realne,bo kto spojrzy na taką paskudę jak ja... Leczyłam to badziewie już na wiele możliwych sposobów,maści,krem,żele itp. Nic nie pomaga... i tak do dzisiaj,lekarze traktuja mnie jak królika doświadczalnego a ja mam już dość wszystkiego... już nawet nie mam siły płakać bo i tak to nic nie zmienia.

Jestem z Wami sercem ! Wiem co czujecie, ja też to czuuję
ja mam coś podobnego, tyle ze ja mam teraz 17 lat i męcze sie z trądzikiem od 5 klasy podstawówki żadna maśc nie pomaga, żaden "cudowny kremik"; jedyne na co można liczyć to zabiegi laserowe, w styczniu ide na taki zabieg. A póki co pije brtaka co wieczór. Jeśli chodzi o miłosć, to wcale nie jest tak ze nikt nie popatrzy na Ciebie dlatego ze masz trądzik; prawda jest taka: jesli Ty zaakceptujesz siebie to inni również i nikt nie przywiąże wagi do trądziku wiem to po sobie, staram sie zakrywac jak moge wypryski, oczywiście nie stosuje podkładów bo one tylko zaostrzają ale korektorem i pudrem wysuszającym wypryski. Ozywiście chciałabym mieć czystą cere, ale cóż..
__________________
studia
olcik_07 jest offline Zgłoś do moderatora