Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-16, 17:21   #1721
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Cindy, nic nie słyszałam o tych ziołach, dla mnie to abstrakcja co piszesz! Jak to rumianek na receptę, w innych krajach też tak jest? :|
Ja mieszkając w Holandii umiałam znaleźć smaczne i świeże owoce i warzywa (głównie egzotyczne ale nie tylko, duuuuuużo lepsze niż kupowane w Polsce) i to za grosze (np. 3 kg pysznych awokado lub mango za 1 euro), ale faktycznie trzeba wiedzieć gdzie. Te z marketów są obrzydliwe, pozbawione smaku i ociekają sztucznością. Z tym, że moim zdaniem te w polskich marketach już się coraz bardziej do tego poziomu zbliżają

Ja kupuje na marketach i w tureckich sklepach ale wiele rzeczy ciezko dostać lub nie mozna dostać w ogole (jagody) i jednak uwazam ze mamy w Polsce lepszej jakości żywność przy czym nadal uwazam ze jem zdrowo i dobrej jakości produkty. Pochodzę z trojmiasta wiec cenowo wychodzi mi nieznacznie drożej (pewne rzeczy taniej głownie egzotyczne, ale np pieczywo drożej itd), ale jak mieszkałam na Podkarpaciu to wydawalam duzo mniej niz na Pomorzu (jestem wege i kupowałam głownie na targu, wiadomo ze ceny w biedrze takie same)
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora