Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sylwestrowy - próba II i III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-16, 18:41   #21
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Sylwestrowy - próba II i III


Nie spodziewałam się tak pozytywnych komentarzy
Zamieściłam zdjęcia i czym predzej uciekłam

Tak patrzę na nie teraz i nie wyszły tak źle jak mi się wydawało.
Ten śliwkowo-złoty jednak mi się podoba - na "żywo" jest jednak bardziej wyrazisty i błyszczący.


Cytat:
Napisane przez czarnachinka Pokaż wiadomość
aaahh, jaką masz piękną buzię, oczy, usta...Obie propozycje podobają mi się, Hosenko, ale ta ze złotem i śliwką bardziej trafia w moje upodobania kolorystyczne Uwielbiam ciepełko w make'up'ie Jesteś ŚLICZNA
też się do niego przekonuję Jeśli ubiorę złote bolerko to raczej ten makijaż wchodzi w rachubę


surykata
czarnydiament
candibar
kingkong
eweska
olivia7
perelka-20
Pauleena
Blue Lagoon

Dzięuję wam dziewczyny za tyle miłych słów. Aż się zarumieniłam

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
Jak można być tak idealnym?

Hosenko* przyciemniłaś włoski?Wydawało mi się że miałaś brązowe, a tu widzę jakiś czarny?
eee tam idealnym ... zobaczyłabyś mnie bez makijazu to
Nie, nie przyciemniłam - nigdy nie farbowałam włosów


Cytat:
Napisane przez magdaSEM Pokaż wiadomość
Hosenko, oba są śliczne i zarówno pierwszy jak i drugi bardzo do Ciebie pasują. Lecz najbardziej olśniłaś mnie obrysowanym na czarno okiem. wygląda pięknie, nigdy nie mogę uzyskać takiego efektu mocno czarnego. Jak Ty to robisz, Hosenko???
Moze od cienia zalezy? Niektóre czarne są tak naprawde ciemno-szare, grafitowe ...
Z tego "Pour Toi" (ok 8 zl) jestem bega zadowolona - jest rzeczywiście czarny No i te drobinki Nie osypuje się, można wyrazistą kreskę narysować. Cienie (wszystkie) nakładam patyczkiem higienicznym (takim do czyszczenia uszu).


Cytat:
Napisane przez biedronka91 Pokaż wiadomość
Jakie oczyska.. Piękne..
Noo.. Mnie się bardzo podoba.. Chyba wypróbuję..
Powodzenia


Cytat:
Napisane przez magdzia81 Pokaż wiadomość
ślicznie mnie osobiście podoba się bardziej wersja czarno - biała, ale oczywiście wszystko zależy jaką będziesz miała kreację.
No własnie sama nie wiem Jak zwykle wszystko robię w odwrotnej kolejności, najpierw powinnam o kreacji pomyśleć
Jeśłi bedziemy siedzieć u TZ i do niego przyjdą znajomi to mam zamiar ubrać brązową spódnicę, jakąś bluzeczkę (no własnie ... jakąś ) i złote bolerko,a jeśłi pójdziemy do kogoś lub do knajpy to rurki, jakiś () long.


Cytat:
Napisane przez Dzinks_Dz Pokaż wiadomość
Pięknie wyglądasz-promienna cera, śliczne usta.
Oba makijaże mi się podobają.
Czy mogłabyś podać numerek różu loreala?
To kolor Candy Cane Pink (mam go w makijazu śliwkowo-złotym). W rzeczywistości to delikatny, brudny róż - bardzo mi się podoba.


Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Nie chcę być monotematyczna ale jesteś przepiękna! Cudowna uroda a makijaż pasuje idealnie!! Policzki śliczne zaakcentowane, oczyska - aż strach patrzeć Chciałabym tak wyglądać

Aha zapomniałam napisać że oba makijaże są świetne ale jakoś bardziej podoba mi się pierwszy
Cytat:
Napisane przez Dziubek90 Pokaż wiadomość
makiajaż śliczny. ale sądze, że to nie zasługa kosmetyków ale Twojej prześlicznej urody... te oczy.. :O
Ale to tylko w makijazu

Bez makijażu oczka mam małe, rzęsy jasne, cienkie, krótkie i cienie wokoł oczu

Znalazłam jeszcze jedną fotkę - zaraz ją dam w II poście

nefernefer35 : to Retro Chrome
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując