Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-18, 18:58   #2587
Balonoowa
Rozeznanie
 
Avatar Balonoowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 666
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Peg Pokaż wiadomość
Dziewczyny SZOK SZOK SZOK!!!!! Jakie to szczęście, że nie wybrałam AB na swojego lekarza, po tym co dziś obejrzałam jestem w SZOKU!!!

Dziś siedzę sobie w domku do późna, więc oglądam telewizję - akurat na TVN Style był Stylowy Magazyn. I był materiał, w którym pokazali dziewczynę 14 lat ze sporą nadwagą. Postanowili zrobić prowokację i wysłali ją z ukrytą kamerą do anonimowego chirurga plastycznego żeby sprawdzić, czy zaproponuje jej odsysanie tłuszczu. Jak tylko pokazali ten gabinet i sylwetkę lekarza od razu poznałam - AB!!! Każdy kto był w tym pokoju od razu go pozna, ten sam monitor, okna w tych samych miejscach, z wyglądu też podobny mimo że twarz wiadomo była rozmyta.

I wiecie co?? ZAPROPONOWAŁ TEJ DZIEWCZYNCE ODSYSANIE. Ale to nie jest najgorsze, najgorszy był język jakim do niej mówił. Spytał się np. "Masz chłopaka?" Ona, że nie. A on: "A koleżanki mają? no właśnie". Kurrrrr.... "specyficzne" poczucie humoru AB w pełnej krasie!.... a potem jeszcze powiedział, żeby "zapier*alała" na piechotę zamiast jeździć autobusem/samochodem, bo on jej może ten tłuszcz odessać, ale jak ona się znowu "zapuści" to zabieg nic nie da. Kumacie? Takim językiem do 14-latki?

Możecie sobie obejrzeć same ten program i ocenić, czy to był AB (Stylowy magazyn 7, odc. 1). Ale jestem pewna, że dziewczyny, które u niego były potwierdzą. Dla mnie ten człowiek jest już totalnie skompromitowany i nikomu bym go nie poleciła. Nawet psycholog w studiu stwierdziła, że zachowanie lekarza było skandaliczne, a Szulim na koniec jeszcze dodała, żeby się zastanowić jakich specjalistów wybieramy... no więc ja radzę dziewczynom, żeby jednak omijały AB szerokim łukiem, bo jemu zależy tylko na $$$$$$, a nie na dobru pacjentek...
Jestem przerażona po tym co przeczytałam! Jutro oglądam powtórkę! Szok!!!

Jestem strasznie ciekawa co A.B. powie mi 31 maja, mam wizytę na 11, także dam Wam znać. Jak będzie coś kombinował, wspomnę mu o tv i o tym, że jest "gwiazdą tvn'u" . Myślę, że w sytuacji nowych faktów mam lekką przewagę
__________________
1 operacja - 01.2016
Poprawka - 09.2016
Silimed Natural 485 Hi
Balonoowa jest offline Zgłoś do moderatora